Bàsquet Ploms Salle Reus Club Bàsquet Salle Reus 2019  38è. Torneig Ramon Bosch - 12 hores minibàsquet
ca | es
Resultats - Classificacions:
  • PMF - Final
    Stadium Casablanca: 49
    CB SANT ANDREU: 25
  • MMB - Grup1
    EMB GODELLA : 81
    Salle Ploms CB Salle Ploms: 16
  • MMB - Grup1
    MINI B JAC SANTS: 59
    Salle Ploms CB Salle Ploms: 8
  • PMF - 3r-4t
    NBF CASTELLÓ: 30
    EMB GODELLA BF: 23
  • MFA - Grup1
    Stadium Casablanca B: 51
    Salle A CB Salle Reus: 50
  • MMB - Grup2
    CB Mollerussa: 34
    MINI NEGRE CB CASTELLAR: 66
  • MMA - 7e-8e
    PLOMS 6è CNR Ploms: 39
    TGN MMA: 57
  • MMA - 5e-6e
    Manyanet Escola Manyanet: 47
    CB Esparreguera: 74
  • MMB - Grup1
    ESPAI FISO CB BELLPUIG: 76
    CB SAB: 25
  • PMM - 7e-8e
    PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 57
    Salle CB Salle Reus: 6
  • MFB - 3r-4t
    Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 45
    ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 49
  • MMA - 3r-4t
    ESCOLA JOVIAT: 51
    MINI A JAC SANTS: 46
  • MFA - 5e-6e
    Salle A CB Salle Reus: 49
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 30
  • MMB - Grup2
    Masculino Basket AltaRibagorza: 47
    EMB GODELLA B: 46
  • MMB - Grup2
    MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 65
    MINI NEGRE CB CASTELLAR: 32
  • MFA - 3r-4t
    NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 19
    Stadium Casablanca B: 49
  • PMF - 5e-6e
    ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 28
    PLOMS PMF CNR Ploms: 22
  • MFB - Final
    C.B. MARTORELL: 55
    NBF CASTELLÓ 2008: 31
  • MFB - 5e-6e
    Femenino Basket AltaRibagorza: 33
    Joan Rebull Escola Joan Rebull: 31
  • MFB - 7e-8e
    DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 10
    Salle 5B CB Salle Reus: 36
  • MMB - Final
    EMB GODELLA : 52
    MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 43
  • PMM - Final
    EMB GODELLA BM: 34
    C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 31
  • PMM - 3r-4t
    MARESME3VILES SANT VICENÇ: 68
    Stadium Casablanca: 52
  • PMM - 5e-6e
    C. B. Manyanet Les Corts: 28
    PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 33
  • MFA - Final
    Stadium Casablanca A: 84
    EMB GODELLA FEM: 48
  • Escola - Grup1
    EM L'Estonnac 2n Tarragona: 31
    EM Ploms 2n CNR Ploms: 36
  • MMA - Final
    MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 77
    VAILLANT GODELLA: 68
  • MFB - Grup2
    NBF CASTELLÓ 2008: 58
    Salle 5B CB Salle Reus: 7
  • MFA - Grup1
    NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 51
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 1
  • MFA - Grup1
    Stadium Casablanca B: 41
    EMB GODELLA FEM: 41
  • PMM - Grup1
    MARESME3VILES SANT VICENÇ: 40
    EMB GODELLA BM: 51
  • PMF - Grup2
    PLOMS PMF CNR Ploms: 9
    Bàsquet Aura PMF Escola Aura: 7
  • Escola - Grup1
    EM La Vitxeta 2n: 26
    EM Esc. Puigcerver 1r: 19
  • PMM - Grup1
    PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 36
    C. B. Manyanet Les Corts: 56
  • MFB - Grup2
    ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 25
    Joan Rebull Escola Joan Rebull: 26
  • PMM - Grup2
    C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 56
    Salle CB Salle Reus: 3
  • Escola - Grup1
    EM Esc. Puigcerver 2n: 39
    EM Ploms 2n CNR Ploms: 2
  • MMA - Grup1
    ESCOLA JOVIAT: 99
    Manyanet Escola Manyanet: 79
  • MFB - Grup1
    Femenino Basket AltaRibagorza: 7
    C.B. MARTORELL: 59
  • MMB - Grup1
    ESPAI FISO CB BELLPUIG: 78
    Salle Ploms CB Salle Ploms: 25
  • PMF - Grup2
    EMB GODELLA BF: 39
    Bàsquet Aura PMF Escola Aura: 12
  • MMA - Grup2
    VAILLANT GODELLA: 56
    TGN MMA: 6
  • Escola - Grup1
    EM Esc. Joan Rebull 2n: 24
    EF Salle Reus CB Salle Reus: 16
  • MMB - Grup2
    MINI NEGRE CB CASTELLAR: 65
    EMB GODELLA B: 53
  • Escola - Grup1
    EF Pi del Burgar 1r mixte: 10
    EA Joan Rebull 1r Esc. Joan Rebull: 31
  • MFA - Grup1
    Stadium Casablanca A: 67
    Salle A CB Salle Reus: 15
  • PMF - Grup1
    ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 18
    Salle PMF CB Salle Reus: 40
  • PMF - Grup1
    NBF CASTELLÓ: 14
    Stadium Casablanca: 65
  • MFB - Grup1
    DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 9
    Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 60
  • MMB - Grup1
    EMB GODELLA : 64
    MINI B JAC SANTS: 13
  • MMB - Grup2
    CB Mollerussa: 41
    MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 79
  • MFA - Grup1
    Stadium Casablanca B: 75
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 29
  • MMA - Grup2
    CB Esparreguera: 59
    MINI A JAC SANTS: 69
  • MMA - Grup1
    ESCOLA JOVIAT: 70
    PLOMS 6è CNR Ploms: 19
  • MMB - Grup1
    CB SAB: 42
    Salle Ploms CB Salle Ploms: 35
  • MMA - Grup1
    MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 82
    Manyanet Escola Manyanet: 44
  • PMF - Grup2
    CB SANT ANDREU: 50
    PLOMS PMF CNR Ploms: 0
  • Escola - Grup1
    EB Pi del Burgar: 29
    EB Isabel Besora Esc. Isabel Besora: 12
  • PMM - Grup2
    PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 29
    Stadium Casablanca: 62
  • MFB - Grup2
    ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 54
    Salle 5B CB Salle Reus: 9
  • PMF - Grup1
    Stadium Casablanca: 54
    Salle PMF CB Salle Reus: 17
  • Escola - Grup1
    EM La Salle TGN 2n: 29
    EA Sant Josep 2n: 4
  • Escola - Grup1
    EF Joan Rebull 5è Esc. Joan Rebull: 55
    EA General Prim Esc. General Prim: 12
  • MMB - Grup2
    MINI NEGRE CB CASTELLAR: 51
    Masculino Basket AltaRibagorza: 43
  • MFA - Grup1
    Stadium Casablanca A: 56
    EMB GODELLA FEM: 25
  • MFA - Grup1
    NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 59
    Salle A CB Salle Reus: 30
  • MFA - Grup1
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 5
    Stadium Casablanca A: 57
  • PMM - Grup1
    PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 56
    EMB GODELLA BM: 72
  • MFB - Grup1
    DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 1
    C.B. MARTORELL: 52
  • Escola - Grup1
    EB Pi del Burgar: 8
    EB La Selva del Camp: 8
  • MFA - Grup1
    NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 56
    Stadium Casablanca B: 42
  • MFA - Grup1
    EMB GODELLA FEM: 77
    Salle A CB Salle Reus: 41
  • PMM - Grup2
    Stadium Casablanca: 97
    Salle CB Salle Reus: 49
  • MMA - Grup2
    VAILLANT GODELLA: 73
    MINI A JAC SANTS: 52
  • MFA - Grup1
    Stadium Casablanca A: 54
    Stadium Casablanca B: 29
  • PMF - Grup2
    CB SANT ANDREU: 55
    Bàsquet Aura PMF Escola Aura: 4
  • MMB - Grup1
    ESPAI FISO CB BELLPUIG: 76
    MINI B JAC SANTS: 35
  • MMB - Grup2
    MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 86
    Masculino Basket AltaRibagorza: 49
  • Escola - Grup1
    EA Sant Josep 1r: 6
    EB La Selva del Camp: 4
  • MFB - Grup1
    Femenino Basket AltaRibagorza: 31
    Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 42
  • PMM - Grup1
    MARESME3VILES SANT VICENÇ: 69
    C. B. Manyanet Les Corts: 44
  • PMM - Grup2
    PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 28
    C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 78
  • MMA - Grup1
    PLOMS 6è CNR Ploms: 20
    Manyanet Escola Manyanet: 79
  • MMB - Grup2
    CB Mollerussa: 48
    EMB GODELLA B: 60
  • MMA - Grup1
    MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 87
    ESCOLA JOVIAT: 61
  • MFA - Grup1
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 24
    Salle A CB Salle Reus: 41
  • PMF - Grup1
    ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 7
    Stadium Casablanca: 58
  • PMF - Grup1
    NBF CASTELLÓ: 19
    Salle PMF CB Salle Reus: 15
  • MMA - Grup2
    CB Esparreguera: 57
    TGN MMA: 7
  • MFB - Grup2
    NBF CASTELLÓ 2008: 28
    ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 33
  • MFB - Grup2
    Salle 5B CB Salle Reus: 22
    Joan Rebull Escola Joan Rebull: 56
  • MMB - Grup1
    CB SAB: 4
    EMB GODELLA : 55
  • PMF - Grup2
    EMB GODELLA BF: 51
    PLOMS PMF CNR Ploms: 0
  • Escola - Grup1
    EM Stadium Casablanca: 39
    EM Esc. Puigcerver 2n: 26
  • MFB - Grup1
    C.B. MARTORELL: 69
    Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 27
  • MFA - Grup1
    NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 30
    EMB GODELLA FEM: 48
  • PMF - Grup2
    CB SANT ANDREU: 55
    EMB GODELLA BF: 9
  • MFB - Grup2
    NBF CASTELLÓ 2008: 45
    Joan Rebull Escola Joan Rebull: 16
  • MMB - Grup1
    ESPAI FISO CB BELLPUIG: 40
    EMB GODELLA : 54
  • MMA - Grup2
    CB Esparreguera: 21
    VAILLANT GODELLA: 71
  • PMM - Grup1
    C. B. Manyanet Les Corts: 42
    EMB GODELLA BM: 94
  • PMM - Grup2
    PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 74
    Salle CB Salle Reus: 23
  • MFA - Grup1
    EMB GODELLA FEM: 60
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 10
  • MMB - Grup1
    CB SAB: 6
    MINI B JAC SANTS: 57
  • PMF - Grup1
    ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 28
    NBF CASTELLÓ: 44
  • MMB - Grup2
    MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 44
    EMB GODELLA B: 38
  • MFB - Grup1
    DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 35
    Femenino Basket AltaRibagorza: 86
  • PMM - Grup2
    C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 78
    Stadium Casablanca: 43
  • MMB - Grup2
    CB Mollerussa: 48
    Masculino Basket AltaRibagorza: 45
  • PMM - Grup1
    PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 51
    MARESME3VILES SANT VICENÇ: 61
  • MMA - Grup2
    MINI A JAC SANTS: 78
    TGN MMA: 28
  • MFA - Grup1
    NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 32
    Stadium Casablanca A: 64
  • MMA - Grup1
    MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 51
    PLOMS 6è CNR Ploms: 1
Horari competicions:
Seleccionar competició-Club/Escola:
Llegenda
(Núm) Grup Competició-Pista Pavelló
EQUIP1 Club/Escola
EQUIP2 Club/Escola
Grups Final



Horari competicions:
12/4/2019
18:00
(26) Grup1 MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
ESPAI FISO CB BELLPUIG: 40
EMB GODELLA : 54
(53) Grup2 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
NBF CASTELLÓ 2008: 45
Joan Rebull Escola Joan Rebull: 16
(75) Grup2 PMF-Ploms1 CN Reus Ploms
CB SANT ANDREU: 55
EMB GODELLA BF: 9
19:00
(7) Grup2 MMA-Ploms3 CN Reus Ploms
CB Esparreguera: 21
VAILLANT GODELLA: 71
(30) Grup1 MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
CB SAB: 6
MINI B JAC SANTS: 57
(41) Grup2 MMB-Ploms1 CN Reus Ploms
MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 44
EMB GODELLA B: 38
(62) Grup1 PMM-POM1 Pavelló Olimpic
C. B. Manyanet Les Corts: 42
EMB GODELLA BM: 94
(65) Grup2 PMM-POM2 Pavelló Olimpic
PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 74
Salle CB Salle Reus: 23
(69) Grup1 PMF-POM4 Pavelló Olimpic
ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 28
NBF CASTELLÓ: 44
(119) Grup1 MFA-POM3 Pavelló Olimpic
EMB GODELLA FEM: 60
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 10
20:00
(2) Grup1 MMA-Ploms2 CN Reus Ploms
MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 51
PLOMS 6è CNR Ploms: 1
(12) Grup2 MMA-Ploms3 CN Reus Ploms
MINI A JAC SANTS: 78
TGN MMA: 28
(37) Grup2 MMB-Ploms1 CN Reus Ploms
CB Mollerussa: 48
Masculino Basket AltaRibagorza: 45
(45) Grup1 MFB-POM4 Pavelló Olimpic
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 35
Femenino Basket AltaRibagorza: 86
(57) Grup1 PMM-POM1 Pavelló Olimpic
PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 51
MARESME3VILES SANT VICENÇ: 61
(66) Grup2 PMM-POM2 Pavelló Olimpic
C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 78
Stadium Casablanca: 43
(116) Grup1 MFA-POM3 Pavelló Olimpic
NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 32
Stadium Casablanca A: 64
 17 Partits
13/4/2019
09:00
(52) Grup2 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
NBF CASTELLÓ 2008: 58
Salle 5B CB Salle Reus: 7
(61) Grup1 PMM-Salle1 La Salle
MARESME3VILES SANT VICENÇ: 40
EMB GODELLA BM: 51
(80) Grup2 PMF-Salle2 La Salle
PLOMS PMF CNR Ploms: 9
Bàsquet Aura PMF Escola Aura: 7
(115) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 51
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 1
(118) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
Stadium Casablanca B: 41
EMB GODELLA FEM: 41
(81) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EM La Vitxeta 2n: 26
EM Esc. Puigcerver 1r: 19
(84) Grup1 Escola-Salle4 (ext) La Salle
EA Reus Deportiu
EF Lledó 1r mixte Esc. Lledó
10:00
(5) Grup1 MMA-POM4 Pavelló Olimpic
ESCOLA JOVIAT: 99
Manyanet Escola Manyanet: 79
(11) Grup2 MMA-POM3 Pavelló Olimpic
VAILLANT GODELLA: 56
TGN MMA: 6
(28) Grup1 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
ESPAI FISO CB BELLPUIG: 78
Salle Ploms CB Salle Ploms: 25
(43) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
MINI NEGRE CB CASTELLAR: 65
EMB GODELLA B: 53
(48) Grup1 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Femenino Basket AltaRibagorza: 7
C.B. MARTORELL: 59
(55) Grup2 MFB-Ploms1 CN Reus Ploms
ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 25
Joan Rebull Escola Joan Rebull: 26
(58) Grup1 PMM-Salle1 La Salle
PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 36
C. B. Manyanet Les Corts: 56
(67) Grup2 PMM-Salle2 La Salle
C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 56
Salle CB Salle Reus: 3
(79) Grup2 PMF-Ploms2 CN Reus Ploms
EMB GODELLA BF: 39
Bàsquet Aura PMF Escola Aura: 12
(82) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EM Esc. Puigcerver 2n: 39
EM Ploms 2n CNR Ploms: 2
(85) Grup1 Escola-Salle4 (ext) La Salle
EM Esc. Joan Rebull 2n: 24
EF Salle Reus CB Salle Reus: 16
11:00
(8) Grup2 MMA-POM3 Pavelló Olimpic
CB Esparreguera: 59
MINI A JAC SANTS: 69
(32) Grup1 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
EMB GODELLA : 64
MINI B JAC SANTS: 13
(35) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
CB Mollerussa: 41
MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 79
(47) Grup1 MFB-Ploms1 CN Reus Ploms
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 9
Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 60
(71) Grup1 PMF-Salle1 La Salle
ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 18
Salle PMF CB Salle Reus: 40
(72) Grup1 PMF-Salle2 La Salle
NBF CASTELLÓ: 14
Stadium Casablanca: 65
(122) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
Stadium Casablanca B: 75
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 29
(127) Grup1 MFA-Ploms3 CN Reus Ploms
Stadium Casablanca A: 67
Salle A CB Salle Reus: 15
(86) Grup1 Escola-Salle4 (ext) La Salle
EF Pi del Burgar 1r mixte: 10
EA Joan Rebull 1r Esc. Joan Rebull: 31
12:00
(3) Grup1 MMA-POM3 Pavelló Olimpic
MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 82
Manyanet Escola Manyanet: 44
(4) Grup1 MMA-POM1 Pavelló Olimpic
ESCOLA JOVIAT: 70
PLOMS 6è CNR Ploms: 19
(31) Grup1 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
CB SAB: 42
Salle Ploms CB Salle Ploms: 35
(54) Grup2 MFB-Ploms1 CN Reus Ploms
ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 54
Salle 5B CB Salle Reus: 9
(64) Grup2 PMM-Salle2 La Salle
PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 29
Stadium Casablanca: 62
(76) Grup2 PMF-Salle1 La Salle
CB SANT ANDREU: 50
PLOMS PMF CNR Ploms: 0
(91) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EB Pi del Burgar: 29
EB Isabel Besora Esc. Isabel Besora: 12
(87) Grup1 Escola-Salle4 (ext) La Salle
EF Salle Reus CB Salle Reus
EF Lledó 1r mixte Esc. Lledó
13:00
(42) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
MINI NEGRE CB CASTELLAR: 51
Masculino Basket AltaRibagorza: 43
(74) Grup1 PMF-Salle1 La Salle
Stadium Casablanca: 54
Salle PMF CB Salle Reus: 17
(117) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 59
Salle A CB Salle Reus: 30
(120) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
Stadium Casablanca A: 56
EMB GODELLA FEM: 25
(88) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EF Joan Rebull 5è Esc. Joan Rebull: 55
EA General Prim Esc. General Prim: 12
(94) Grup1 Escola-Salle4 (ext) La Salle
EM La Salle TGN 2n: 29
EA Sant Josep 2n: 4
15:00
(125) Grup1 MFA-Ploms3 CN Reus Ploms
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 5
Stadium Casablanca A: 57
16:00
(46) Grup1 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 1
C.B. MARTORELL: 52
(59) Grup1 PMM-Salle1 La Salle
PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 56
EMB GODELLA BM: 72
(68) Grup2 PMM-Salle2 La Salle
Stadium Casablanca: 97
Salle CB Salle Reus: 49
(121) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
EMB GODELLA FEM: 77
Salle A CB Salle Reus: 41
(114) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 56
Stadium Casablanca B: 42
(90) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EB Pi del Burgar: 8
EB La Selva del Camp: 8
17:00
(6) Grup1 MMA-POM4 Pavelló Olimpic
PLOMS 6è CNR Ploms: 20
Manyanet Escola Manyanet: 79
(10) Grup2 MMA-POM3 Pavelló Olimpic
VAILLANT GODELLA: 73
MINI A JAC SANTS: 52
(27) Grup1 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
ESPAI FISO CB BELLPUIG: 76
MINI B JAC SANTS: 35
(40) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 86
Masculino Basket AltaRibagorza: 49
(49) Grup1 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Femenino Basket AltaRibagorza: 31
Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 42
(60) Grup1 PMM-Salle1 La Salle
MARESME3VILES SANT VICENÇ: 69
C. B. Manyanet Les Corts: 44
(63) Grup2 PMM-Salle2 La Salle
PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 28
C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 78
(77) Grup2 PMF-Ploms1 CN Reus Ploms
CB SANT ANDREU: 55
Bàsquet Aura PMF Escola Aura: 4
(123) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
Stadium Casablanca A: 54
Stadium Casablanca B: 29
(89) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EA Sant Josep 1r: 6
EB La Selva del Camp: 4
18:00
(1) Grup1 MMA-POM4 Pavelló Olimpic
MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 87
ESCOLA JOVIAT: 61
(9) Grup2 MMA-POM3 Pavelló Olimpic
CB Esparreguera: 57
TGN MMA: 7
(29) Grup1 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
CB SAB: 4
EMB GODELLA : 55
(38) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
CB Mollerussa: 48
EMB GODELLA B: 60
(51) Grup2 MFB-Ploms2 CN Reus Ploms
NBF CASTELLÓ 2008: 28
ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 33
(56) Grup2 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Salle 5B CB Salle Reus: 22
Joan Rebull Escola Joan Rebull: 56
(70) Grup1 PMF-Salle1 La Salle
ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 7
Stadium Casablanca: 58
(73) Grup1 PMF-Salle2 La Salle
NBF CASTELLÓ: 19
Salle PMF CB Salle Reus: 15
(126) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 24
Salle A CB Salle Reus: 41
19:00
(50) Grup1 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
C.B. MARTORELL: 69
Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 27
(78) Grup2 PMF-Ploms1 CN Reus Ploms
EMB GODELLA BF: 51
PLOMS PMF CNR Ploms: 0
(113) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 30
EMB GODELLA FEM: 48
(83) Grup1 Escola-Salle2 La Salle
EM Stadium Casablanca: 39
EM Esc. Puigcerver 2n: 26
 71 Partits
14/4/2019
09:00
(25) Grup1 MMB-POM4 Pavelló Olimpic
ESPAI FISO CB BELLPUIG: 76
CB SAB: 25
(33) Grup1 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
EMB GODELLA : 81
Salle Ploms CB Salle Ploms: 16
(34) Grup1 MMB-POM3 Pavelló Olimpic
MINI B JAC SANTS: 59
Salle Ploms CB Salle Ploms: 8
(36) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
CB Mollerussa: 34
MINI NEGRE CB CASTELLAR: 66
(124) Grup1 MFA-Ploms3 CN Reus Ploms
Stadium Casablanca B: 51
Salle A CB Salle Reus: 50
(200) 7e-8e MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
PLOMS 6è CNR Ploms: 39
TGN MMA: 57
(202) 5e-6e MMA-Ploms2 CN Reus Ploms
Manyanet Escola Manyanet: 47
CB Esparreguera: 74
(209) 3r-4t PMF-Salle3 (ext) La Salle
NBF CASTELLÓ: 30
EMB GODELLA BF: 23
(217) Final PMF-Salle Sencera La Salle
Stadium Casablanca: 49
CB SANT ANDREU: 25
10:00
(39) Grup2 MMB-POM1 Pavelló Olimpic
MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 65
MINI NEGRE CB CASTELLAR: 32
(44) Grup2 MMB-POM2 Pavelló Olimpic
Masculino Basket AltaRibagorza: 47
EMB GODELLA B: 46
(201) 3r-4t MMA-Ploms2 CN Reus Ploms
ESCOLA JOVIAT: 51
MINI A JAC SANTS: 46
(207) 3r-4t MFB-POM4 Pavelló Olimpic
Bàsquet Aura MFB Escola Aura: 45
ZIGA-ZAGA - C.B. CORNELLÀ B: 49
(213) 7e-8e PMM-POM3 Pavelló Olimpic
PMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 57
Salle CB Salle Reus: 6
(204) 5e-6e MFA-Ploms3 CN Reus Ploms
Salle A CB Salle Reus: 49
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 30
(203) 3r-4t MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
NBF FEMENÍ 2007 NBF CASTELLÓ: 19
Stadium Casablanca B: 49
10:15
(92) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EM Stadium Casablanca
EM L'Estonnac 2n Tarragona
(218) Final MFB-Salle Sencera La Salle
C.B. MARTORELL: 55
NBF CASTELLÓ 2008: 31
(211) 5e-6e PMF-Salle4 (ext) La Salle
ZIGA ZAGA - C.B. CORNELLÀ: 28
PLOMS PMF CNR Ploms: 22
11:00
(216) Final MMB-POM1 Pavelló Olimpic
EMB GODELLA : 52
MMB-ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B: 43
(206) 7e-8e MFB-Ploms1 CN Reus Ploms
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ: 10
Salle 5B CB Salle Reus: 36
(208) 5e-6e MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Femenino Basket AltaRibagorza: 33
Joan Rebull Escola Joan Rebull: 31
(212) 5e-6e PMM-POM2 Pavelló Olimpic
C. B. Manyanet Les Corts: 28
PMB-MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B: 33
(214) 3r-4t PMM-POM4 Pavelló Olimpic
MARESME3VILES SANT VICENÇ: 68
Stadium Casablanca: 52
(215) Final PMM-POM3 Pavelló Olimpic
EMB GODELLA BM: 34
C.E. SANT NICOLAU - NETEGES CREU ALTA : 31
11:30
(93) Grup1 Escola-Salle3 (ext) La Salle
EM L'Estonnac 2n Tarragona: 31
EM Ploms 2n CNR Ploms: 36
(219) Final MFA-Salle Sencera La Salle
Stadium Casablanca A: 84
EMB GODELLA FEM: 48
12:45
(220) Final MMA-Salle Sencera La Salle
MMA-CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A : 77
VAILLANT GODELLA: 68
 28 Partits
Documents:
Competició en català Competición en español
Competició català Competición español
CB Salle Reus -