Bàsquet Ploms Salle Reus Club Bàsquet Salle Reus 2018  37è. Torneig Ramon Bosch - 12 hores minibàsquet
ca | es
Resultats - Classificacions:
  • PMM -
    EMB Godella EMB Godella: 40
    Escola Joviat P. Joviat: 30
  • MFB - 3r-4t
    Basket Almeda Basket Almeda: 36
    Mini Femení B CEJ Hospitalet: 37
  • PMM - 7e-8e
    Escola Peter Pan 2008 Escola Peter Pan: 65
    Premini A JAC Sants: 56
  • MMB - 7e-8e
    CEB Girona Vermell CEB Girona: 44
    Mini B CN Reus Ploms: 40
  • PMF - Final
    EMB Godella EMB Godella: 49
    C.E. Sant Nicolau Grana C.E. Sant Nicolau: 54
  • MMB - 3r-4t
    EMB Godella B EMB Godella: 40
    Regina Carmeli A Regina Carmeli: 56
  • PMF - 7e-8e
    CB Lleida CB Lleida: 28
    STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 32
  • MFA - 3r-4t
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 25
    STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 37
  • MMA - 3r-4t
    Mini A JAC Sants: 41
    CB Grup Barna 1 CB Grup Barna: 42
  • MFB - 7e-8e
    NBF Castelló B NBF Castelló: 53
    B.C. Sant Joan Despí B.C. Sant Joan Despí: 39
  • MFA - Final
    Kubicat-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 67
    NBF Castelló A NBF Castelló: 43
  • MMA - 9e-10e
    MMA UE Claret UE Claret: 13
    CEB Girona Negre CEB Girona: 63
  • MMB - 9e-10e
    Mini B Manyanet AE Manyanet: 50
    CB Grup Barna Vermell CB Grup Barna: 48
  • MFA - 5e-6e
    Mini A TGN TGN Bàsquet: 47
    Mini Femení A CEJ Hospitalet: 48
  • PMF - 3r-4t
    Paidos - ASFE EBSF: 32
    Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 27
  • MMA - 5e-6e
    Escola Joviat Joviat: 52
    Mini A CB Morell CB Morell: 48
  • MMB - Final
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 33
    Escola Masmitjà Escola Masmitjà: 69
  • PMF - 9e-10e
    Benjami Femeni Salle Reus Salle Reus: 6
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 35
  • PMM - 9e-10e
    STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 63
    Benjamí Masculí Salle Reus Salle Reus: 16
  • MFB - Final
    STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 45
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 30
  • MFB - 9e-10e
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 49
    Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 23
  • PMM - 3r-4t
    CB Grup Barna CB Grup Barna: 42
    C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta C.E. Sant Nicolau: 35
  • MFA - 9e-10e
    MFA UE Claret UE Claret: 55
    STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 4
  • MMA - Final
    Club Delfos-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 53
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 74
  • PMM - 5e-6e
    CB Castellar CB Castellar: 43
    Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 36
  • MFB - 11e-12e
    Paidos - Sallent Taronja EBSF: 20
    Mini B TGN TGN Bàsquet: 45
  • PMF - 5e-6e
    Premini Femení CEJ Hospitalet: 19
    NBF Castelló BJ NBF Castelló: 34
  • PMM - 11e-12e
    Regina Carmeli Regina Carmeli: 44
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 21
  • MMB - 5e-6e
    Paidos - ASFE EBSF: 48
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 57
  • MFA - 7e-8e
    Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 27
    Paidos - Sallent Verd EBSF: 41
  • MFB - 5e-6e
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 27
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 26
  • MMB - 11e-12e
    Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 50
    Mini B JAC Sants: 53
  • PMF - 11e-12e
    Premini CN Reus Ploms: 3
    Premini Aura Aura: 53
  • MMA - 7e-8e
    Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 32
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 54
  • Escola - Grup1
    Prebenjami mixte Salle Reus Salle Reus: 51
    Prebenjamí Joan rebull: 2
  • Escola - Grup1
    Prebenjamí Ploms CN Reus Ploms: 0
    Prebenjamí 2n Sant Josep Sant Josep: 50
  • Escola - Grup1
    Prebenjamí 1r Sant Josep Sant Josep: 8
    Prebenjamí Alberich i Casas Alberich i Casas: 44
  • MMA - Semifinal
    Mini A JAC Sants: 33
    Club Delfos-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 71
  • PMF - Grup1
    Premini Femení CEJ Hospitalet: 52
    Premini CN Reus Ploms: 2
  • MFA - Semifinal
    Kubicat-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 53
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 20
  • MMB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 55
    Mini B Manyanet AE Manyanet: 38
  • MMB - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 47
    EMB Godella B EMB Godella: 59
  • MMB - Grup2
    Regina Carmeli A Regina Carmeli: 73
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 46
  • MFB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 13
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 36
  • PMF - Grup2
    Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 32
    C.E. Sant Nicolau Grana C.E. Sant Nicolau: 38
  • PMM - Grup2
    Premini A JAC Sants: 43
    Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 42
  • MMB - Grup2
    Mini B JAC Sants: 54
    Mini B CN Reus Ploms: 72
  • PMF - Grup2
    STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 18
    NBF Castelló BJ NBF Castelló: 22
  • PMF - Grup1
    CB Lleida CB Lleida: 70
    Benjami Femeni Salle Reus Salle Reus: 18
  • PMF - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 20
    EMB Godella EMB Godella: 53
  • PMM - Grup2
    Escola Joviat P. Joviat: 72
    Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 21
  • MFB - Grup2
    Mini Femení B CEJ Hospitalet: 50
    Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 19
  • PMM - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 4
    C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta C.E. Sant Nicolau: 54
  • MMA - Semifinal
    CB Grup Barna 1 CB Grup Barna: 26
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 76
  • MFB - Grup1
    STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 60
    Paidos - Sallent Taronja EBSF: 9
  • PMM - Grup1
    Regina Carmeli Regina Carmeli: 2
    CB Castellar CB Castellar: 52
  • MMB - Grup2
    CB Grup Barna Vermell CB Grup Barna: 26
    Escola Masmitjà Escola Masmitjà: 50
  • MFA - Semifinal
    STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 39
    NBF Castelló A NBF Castelló: 47
  • PMM - Grup1
    CB Grup Barna CB Grup Barna: 51
    Escola Peter Pan 2008 Escola Peter Pan: 45
  • PMF - Grup2
    STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 26
    C.E. Sant Nicolau Grana C.E. Sant Nicolau: 35
  • PMM - Grup2
    Premini A JAC Sants: 45
    STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 53
  • MFB - Grup2
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 71
    Mini B TGN TGN Bàsquet: 33
  • MFA - Semifinal
    Mini A TGN TGN Bàsquet: 61
    Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 30
  • PMF - Grup1
    Premini Femení CEJ Hospitalet: 36
    Paidos - ASFE EBSF: 38
  • PMM - Grup1
    EMB Godella EMB Godella: 54
    Regina Carmeli Regina Carmeli: 3
  • MFB - Grup2
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 65
    B.C. Sant Joan Despí B.C. Sant Joan Despí: 25
  • MMA - Semifinal
    Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 40
    Escola Joviat Joviat: 69
  • MMB - Grup1
    Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 32
    CEB Girona Vermell CEB Girona: 72
  • PMF - Grup2
    Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 40
    NBF Castelló BJ NBF Castelló: 27
  • MFB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 12
    NBF Castelló B NBF Castelló: 48
  • MMA - Semifinal
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 40
    Mini A CB Morell CB Morell: 65
  • PMF - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 27
    Premini Aura Aura: 23
  • PMM - Grup2
    STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 40
    C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta C.E. Sant Nicolau: 47
  • MFB - Grup1
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 60
    Paidos - Sallent Taronja EBSF: 10
  • PMF - Grup1
    CB Lleida CB Lleida: 53
    Premini CN Reus Ploms: 3
  • PMM - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 12
    Escola Joviat P. Joviat: 63
  • PMM - Grup1
    CB Grup Barna CB Grup Barna: 61
    CB Castellar CB Castellar: 29
  • PMM - Grup1
    Escola Peter Pan 2008 Escola Peter Pan: 68
    Benjamí Masculí Salle Reus Salle Reus: 28
  • MFA - Semifinal
    Paidos - Sallent Verd EBSF: 43
    Mini Femení A CEJ Hospitalet: 45
  • MFB - Grup2
    B.C. Sant Joan Despí B.C. Sant Joan Despí: 40
    Mini B TGN TGN Bàsquet: 34
  • PMM - Grup1
    Regina Carmeli Regina Carmeli: 10
    Benjamí Masculí Salle Reus Salle Reus: 24
  • MFA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 64
    STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 20
  • MMB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 68
    Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 59
  • MMB - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 48
    CEB Girona Vermell CEB Girona: 46
  • MFB - Grup1
    Basket Almeda Basket Almeda: 57
    Paidos - Sallent Taronja EBSF: 7
  • MMB - Grup2
    CB Grup Barna Vermell CB Grup Barna: 46
    Regina Carmeli A Regina Carmeli: 68
  • MFA - Grup1
    Paidos - Sallent Verd EBSF: 47
    Mini A TGN TGN Bàsquet: 48
  • MMA - Grup2
    Escola Joviat Joviat: 31
    Club Delfos-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 62
  • PMF - Grup2
    C.E. Sant Nicolau Grana C.E. Sant Nicolau: 55
    Premini Aura Aura: 4
  • MMB - Grup1
    EMB Godella B EMB Godella: 35
    Mini B Manyanet AE Manyanet: 40
  • MMB - Grup2
    Mini B JAC Sants: 39
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 52
  • MFB - Grup2
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 32
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 47
  • PMF - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 47
    Benjami Femeni Salle Reus Salle Reus: 14
  • MFA - Grup1
    MFA UE Claret UE Claret: 9
    Kubicat-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 61
  • PMF - Grup1
    Premini Femení CEJ Hospitalet: 33
    CB Lleida CB Lleida: 14
  • PMM - Grup1
    EMB Godella EMB Godella: 38
    CB Castellar CB Castellar: 22
  • MFB - Grup1
    STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 36
    Basket Almeda Basket Almeda: 26
  • PMM - Grup2
    Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 14
    C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta C.E. Sant Nicolau: 26
  • MFB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 61
    Paidos - Sallent Taronja EBSF: 28
  • PMF - Grup2
    STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 52
    Premini Aura Aura: 16
  • MFA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 58
    Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 8
  • MMA - Grup1
    MMA UE Claret UE Claret: 29
    Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 43
  • MMA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 79
    CEB Girona Negre CEB Girona: 32
  • PMM - Grup1
    CB Grup Barna CB Grup Barna: 60
    Benjamí Masculí Salle Reus Salle Reus: 15
  • MFA - Grup2
    Mini Femení A CEJ Hospitalet: 30
    NBF Castelló A NBF Castelló: 32
  • Escola - Grup1
    STC Escuela Fem Stadium Casablanca: 41
    Prebenjamí Ploms CN Reus Ploms: 5
  • MMA - Grup1
    Mini A JAC Sants: 40
    CB Grup Barna 1 CB Grup Barna: 23
  • MMB - Grup2
    Escola Masmitjà Escola Masmitjà: 52
    Mini B CN Reus Ploms: 20
  • PMM - Grup1
    Escola Peter Pan 2008 Escola Peter Pan: 25
    EMB Godella EMB Godella: 38
  • MFB - Grup2
    Mini Femení B CEJ Hospitalet: 52
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 46
  • PMM - Grup2
    Premini A JAC Sants: 29
    Escola Joviat P. Joviat: 50
  • PMF - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 17
    Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 60
  • PMF - Grup2
    C.E. Sant Nicolau Grana C.E. Sant Nicolau: 50
    NBF Castelló BJ NBF Castelló: 32
  • PMF - Grup1
    EMB Godella EMB Godella: 48
    CB Lleida CB Lleida: 16
  • PMM - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 11
    STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 61
  • PMM - Grup1
    Escola Peter Pan 2008 Escola Peter Pan: 19
    CB Castellar CB Castellar: 25
  • MMA - Grup1
    MMA UE Claret UE Claret: 37
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 45
  • MFB - Grup2
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 59
    Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 15
  • PMM - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 10
    Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 41
  • PMF - Grup2
    Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 53
    Premini Aura Aura: 2
  • MMA - Grup2
    Escola Joviat Joviat: 56
    Mini A CB Morell CB Morell: 74
  • PMF - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 33
    STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 55
  • MFA - Grup1
    MFA UE Claret UE Claret: 37
    Paidos - Sallent Verd EBSF: 40
  • MMB - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 75
    Mini B Manyanet AE Manyanet: 52
  • PMM - Grup2
    Escola Joviat P. Joviat: 43
    C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta C.E. Sant Nicolau: 20
  • MFB - Grup2
    Mini Femení B CEJ Hospitalet: 40
    B.C. Sant Joan Despí B.C. Sant Joan Despí: 14
  • PMF - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 54
    CB Lleida CB Lleida: 37
  • PMF - Grup1
    Premini Femení CEJ Hospitalet: 36
    Benjami Femeni Salle Reus Salle Reus: 11
  • MMA - Grup1
    Mini A JAC Sants: 48
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 24
  • MFA - Grup2
    NBF Castelló A NBF Castelló: 65
    Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 15
  • MFA - Grup2
    Mini Femení A CEJ Hospitalet: 59
    STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 9
  • MMB - Grup2
    Mini B JAC Sants: 13
    Regina Carmeli A Regina Carmeli: 63
  • MFB - Grup1
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 51
    NBF Castelló B NBF Castelló: 42
  • MMB - Grup2
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 33
    Escola Masmitjà Escola Masmitjà: 65
  • MMB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 63
    CEB Girona Vermell CEB Girona: 59
  • MMB - Grup1
    Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 47
    EMB Godella B EMB Godella: 70
  • PMM - Grup2
    Escola Joviat P. Joviat: 52
    STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 32
  • MMA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 103
    Mini A CB Morell CB Morell: 77
  • PMF - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 25
    NBF Castelló BJ NBF Castelló: 68
  • PMM - Grup1
    CB Grup Barna CB Grup Barna: 55
    Regina Carmeli Regina Carmeli: 4
  • MFA - Grup1
    STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 45
    Mini A TGN TGN Bàsquet: 37
  • MFB - Grup2
    Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 26
    Mini B TGN TGN Bàsquet: 23
  • MFB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 18
    STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 56
  • PMM - Grup2
    Premini A JAC Sants: 35
    C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta C.E. Sant Nicolau: 36
  • MMA - Grup2
    Club Delfos-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 65
    CEB Girona Negre CEB Girona: 11
  • PMM - Grup1
    CB Castellar CB Castellar: 57
    Benjamí Masculí Salle Reus Salle Reus: 8
  • MMA - Grup1
    CB Grup Barna 1 CB Grup Barna: 49
    Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 38
  • MFB - Grup1
    Basket Almeda Basket Almeda: 32
    NBF Castelló B NBF Castelló: 31
  • MMB - Grup2
    CB Grup Barna Vermell CB Grup Barna: 33
    Mini B CN Reus Ploms: 50
  • PMF - Grup1
    Paidos - ASFE EBSF: 45
    Premini CN Reus Ploms: 9
  • PMM - Grup1
    Escola Peter Pan 2008 Escola Peter Pan: 60
    Regina Carmeli Regina Carmeli: 11
  • MFB - Grup1
    STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 47
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 20
  • PMM - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 19
    Premini A JAC Sants: 70
  • PMM - Grup1
    CB Grup Barna CB Grup Barna: 32
    EMB Godella EMB Godella: 45
  • PMF - Grup2
    STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 21
    Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 47
  • MFA - Grup1
    STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 34
    Kubicat-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 53
  • PMF - Grup1
    Premini Femení CEJ Hospitalet: 18
    EMB Godella EMB Godella: 42
  • PMF - Grup2
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 18
    C.E. Sant Nicolau Grana C.E. Sant Nicolau: 69
  • PMM - Grup2
    Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 47
    STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 24
  • MFA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 53
    Mini Femení A CEJ Hospitalet: 46
  • MMA - Grup1
    Mini A JAC Sants: 57
    Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 24
  • MMB - Grup2
    Mini B JAC Sants: 34
    CB Grup Barna Vermell CB Grup Barna: 68
  • MFA - Grup1
    MFA UE Claret UE Claret: 58
    Mini A TGN TGN Bàsquet: 60
  • MMA - Grup2
    Club Delfos-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 83
    Mini A CB Morell CB Morell: 37
  • MFB - Grup2
    Mini Femení B CEJ Hospitalet: 46
    Mini B TGN TGN Bàsquet: 9
  • MMA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 94
    Escola Joviat Joviat: 28
  • MFB - Grup2
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 50
    Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 0
  • MMA - Grup1
    MMA UE Claret UE Claret: 21
    CB Grup Barna 1 CB Grup Barna: 46
  • MMB - Grup1
    Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 53
    Mini B Manyanet AE Manyanet: 81
  • MFB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 26
    Basket Almeda Basket Almeda: 59
  • MMB - Grup1
    EMB Godella B EMB Godella: 44
    CEB Girona Vermell CEB Girona: 29
  • MMB - Grup2
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 56
    Mini B CN Reus Ploms: 37
  • MFB - Grup2
    B.C. Sant Joan Despí B.C. Sant Joan Despí: 12
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 59
  • PMF - Grup1
    EMB Godella EMB Godella: 50
    Benjami Femeni Salle Reus Salle Reus: 0
  • MFB - Grup2
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 61
    Mini B TGN TGN Bàsquet: 30
  • MFA - Grup1
    Kubicat-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 74
    Mini A TGN TGN Bàsquet: 24
  • MMB - Grup2
    Regina Carmeli A Regina Carmeli: 43
    Escola Masmitjà Escola Masmitjà: 65
  • MMB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 68
    Paidos - ASFE EBSF: 49
  • MFA - Grup2
    STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 41
    Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 47
  • PMF - Grup1
    Benjami Femeni Salle Reus Salle Reus: 50
    Premini CN Reus Ploms: 15
  • MMA - Grup2
    Escola Joviat Joviat: 66
    CEB Girona Negre CEB Girona: 64
  • MMB - Grup1
    CEB Girona Vermell CEB Girona: 55
    Mini B Manyanet AE Manyanet: 40
  • PMM - Grup1
    EMB Godella EMB Godella: 66
    Benjamí Masculí Salle Reus Salle Reus: 16
  • MFA - Grup1
    STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 74
    Paidos - Sallent Verd EBSF: 56
  • MMA - Grup1
    CB Grup Barna 1 CB Grup Barna: 40
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 39
  • PMF - Grup2
    NBF Castelló BJ NBF Castelló: 63
    Premini Aura Aura: 26
  • MFB - Grup1
    STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 54
    NBF Castelló B NBF Castelló: 37
  • MMB - Grup1
    Basket Alta Ribagorza Basket Alta Ribagorza: 58
    EMB Godella B EMB Godella: 32
  • MFA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 51
    NBF Castelló A NBF Castelló: 62
  • MMB - Grup1
    Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 37
    Paidos - ASFE EBSF: 57
  • MMA - Grup1
    Mini A JAC Sants: 68
    MMA UE Claret UE Claret: 24
  • MMA - Grup2
    Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 82
    Club Delfos-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 71
  • MFA - Grup1
    MFA UE Claret UE Claret: 29
    STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 44
  • PMF - Grup1
    EMB Godella EMB Godella: 50
    Premini CN Reus Ploms: 0
  • MFA - Grup1
    Paidos - Sallent Verd EBSF: 37
    Kubicat-C.B. Cornellà A C.B. Cornellà: 88
  • MMA - Grup1
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 37
    Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 55
  • MMB - Grup2
    CB Grup Barna Vermell CB Grup Barna: 32
    C.B. Balaguer C.B. Balaguer: 47
  • MMB - Grup2
    Mini B JAC Sants: 9
    Escola Masmitjà Escola Masmitjà: 59
  • MFB - Grup2
    Mini Femení B CEJ Hospitalet: 40
    Ziga Zaga-C.B. Cornellà B C.B. Cornellà: 45
  • MFA - Grup2
    Mini Femení A CEJ Hospitalet: 68
    Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 18
  • MMB - Grup2
    Regina Carmeli A Regina Carmeli: 56
    Mini B CN Reus Ploms: 24
  • MFA - Grup2
    STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 19
    NBF Castelló A NBF Castelló: 69
  • MFB - Grup1
    Paidos - Sallent Taronja EBSF: 21
    NBF Castelló B NBF Castelló: 44
  • MMA - Grup2
    CEB Girona Negre CEB Girona: 54
    Mini A CB Morell CB Morell: 74
  • MFB - Grup1
    Basket Almeda Basket Almeda: 31
    Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 25
  • MFB - Grup2
    B.C. Sant Joan Despí B.C. Sant Joan Despí: 44
    Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 35
Horari competicions:
Seleccionar competició-Club/Escola:
Llegenda
(Núm) Grup Competició-Pista Pavelló
EQUIP1 Club/Escola
EQUIP2 Club/Escola
Grups Final




Millor amb Google Chrome!
Horari competicions:
28/4/2018
10:00
(1) Grup1 MMA-Ploms3 CN Reus Ploms
Mini A JAC Sants: 57
Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 24
(11) Grup2 MMA-Ploms4 CN Reus Ploms
Club Delfos-C.B. Cornellà A: 83
Mini A CB Morell: 37
(36) Grup2 MMB-Ploms5 CN Reus Ploms
Mini B JAC Sants: 34
CB Grup Barna Vermell: 68
(81) Grup1 MFA-Salle1 La Salle
MFA UE Claret: 58
Mini A TGN TGN Bàsquet: 60
(91) Grup2 MFA-Salle2 La Salle
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 53
Mini Femení A CEJ Hospitalet: 46
11:00
(2) Grup1 MMA-Ploms3 CN Reus Ploms
MMA UE Claret: 21
CB Grup Barna 1: 46
(12) Grup2 MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 94
Escola Joviat: 28
(21) Grup1 MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 53
Mini B Manyanet AE Manyanet: 81
(116) Grup2 MFB-Salle1 La Salle
Mini Femení B CEJ Hospitalet: 46
Mini B TGN TGN Bàsquet: 9
(118) Grup2 MFB-Salle2 La Salle
C.B. Balaguer: 50
Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus
12:00
(22) Grup1 MMB-Ploms5 CN Reus Ploms
EMB Godella B: 44
CEB Girona Vermell: 29
(37) Grup2 MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
C.B. Balaguer: 56
Mini B CN Reus Ploms: 37
(101) Grup1 MFB-Salle1 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 26
Basket Almeda: 59
(117) Grup2 MFB-Salle2 La Salle
B.C. Sant Joan Despí: 12
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 59
(131) Grup1 PMF-Salle3 (ext) La Salle
EMB Godella: 50
Benjami Femeni Salle Reus
13:00
(23) Grup1 MMB-Ploms5 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 68
Paidos - ASFE EBSF: 49
(38) Grup2 MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
Regina Carmeli A: 43
Escola Masmitjà: 65
(82) Grup1 MFA-Salle1 La Salle
Kubicat-C.B. Cornellà A: 74
Mini A TGN TGN Bàsquet: 24
(119) Grup2 MFB-Salle2 La Salle
C.B. Balaguer: 61
Mini B TGN TGN Bàsquet: 30
15:00
(3) Grup1 MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
CB Grup Barna 1: 40
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 39
(13) Grup2 MMA-Ploms4 CN Reus Ploms
Escola Joviat: 66
CEB Girona Negre: 64
(24) Grup1 MMB-Ploms3 CN Reus Ploms
CEB Girona Vermell: 55
Mini B Manyanet AE Manyanet: 40
(51) Grup1 PMM-Ploms2 CN Reus Ploms
EMB Godella: 66
Benjamí Masculí Salle Reus: 16
(83) Grup1 MFA-Salle1 La Salle
STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 74
Paidos - Sallent Verd EBSF: 56
(92) Grup2 MFA-Salle2 La Salle
STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 41
Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 47
(132) Grup1 PMF-Salle4 (ext) La Salle
Benjami Femeni Salle Reus: 50
Premini CN Reus Ploms: 15
16:00
(4) Grup1 MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini A JAC Sants: 68
MMA UE Claret: 24
(14) Grup2 MMA-Ploms4 CN Reus Ploms
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 82
Club Delfos-C.B. Cornellà A: 71
(26) Grup1 MMB-Ploms3 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 58
EMB Godella B: 32
(25) Grup1 MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 37
Paidos - ASFE EBSF: 57
(95) Grup2 MFA-Salle1 La Salle
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 51
NBF Castelló A: 62
(104) Grup1 MFB-Salle2 La Salle
STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 54
NBF Castelló B: 37
(146) Grup2 PMF-Salle3 (ext) La Salle
NBF Castelló BJ: 63
Premini Aura: 26
17:00
(5) Grup1 MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 37
Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 55
(39) Grup2 MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
Mini B JAC Sants: 9
Escola Masmitjà: 59
(40) Grup2 MMB-Ploms3 CN Reus Ploms
CB Grup Barna Vermell: 32
C.B. Balaguer: 47
(84) Grup1 MFA-Salle1 La Salle
MFA UE Claret: 29
STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 44
(85) Grup1 MFA-Salle2 La Salle
Paidos - Sallent Verd EBSF: 37
Kubicat-C.B. Cornellà A: 88
(121) Grup2 MFB-Salle3 (ext) La Salle
Mini Femení B CEJ Hospitalet: 40
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 45
(133) Grup1 PMF-Salle4 (ext) La Salle
EMB Godella: 50
Premini CN Reus Ploms
18:00
(15) Grup2 MMA-Ploms2 CN Reus Ploms
CEB Girona Negre: 54
Mini A CB Morell: 74
(41) Grup2 MMB-Ploms3 CN Reus Ploms
Regina Carmeli A: 56
Mini B CN Reus Ploms: 24
(93) Grup2 MFA-Salle1 La Salle
Mini Femení A CEJ Hospitalet: 68
Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 18
(94) Grup2 MFA-Salle2 La Salle
STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 19
NBF Castelló A: 69
(102) Grup1 MFB-Salle3 (ext) La Salle
Paidos - Sallent Taronja EBSF: 21
NBF Castelló B: 44
19:00
(103) Grup1 MFB-Salle2 La Salle
Basket Almeda: 31
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 25
(122) Grup2 MFB-Salle4 (ext) La Salle
B.C. Sant Joan Despí: 44
Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 35
 47 Partits
29/4/2018
09:00
(28) Grup1 MMB-Salle2 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 68
Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 59
(27) Grup1 MMB-Salle1 La Salle
Paidos - ASFE EBSF: 48
CEB Girona Vermell: 46
(42) Grup2 MMB-Salle4 (ext) La Salle
CB Grup Barna Vermell: 46
Regina Carmeli A: 68
(52) Grup1 PMM-Salle3 (ext) La Salle
Regina Carmeli: 10
Benjamí Masculí Salle Reus: 24
(87) Grup1 MFA-Ploms3 CN Reus Ploms
Paidos - Sallent Verd EBSF: 47
Mini A TGN TGN Bàsquet: 48
(97) Grup2 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 64
STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 20
(105) Grup1 MFB-Ploms2 CN Reus Ploms
Basket Almeda: 57
Paidos - Sallent Taronja EBSF: 7
(123) Grup2 MFB-Ploms5 CN Reus Ploms
B.C. Sant Joan Despí: 40
Mini B TGN TGN Bàsquet: 34
10:00
(16) Grup2 MMA-Salle3 (ext) La Salle
Escola Joviat: 31
Club Delfos-C.B. Cornellà A: 62
(29) Grup1 MMB-Salle1 La Salle
EMB Godella B: 35
Mini B Manyanet AE Manyanet: 40
(43) Grup2 MMB-Salle4 (ext) La Salle
Mini B JAC Sants: 39
C.B. Balaguer: 52
(53) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
EMB Godella: 38
CB Castellar: 22
(86) Grup1 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
MFA UE Claret: 9
Kubicat-C.B. Cornellà A: 61
(124) Grup2 MFB-Ploms4 CN Reus Ploms
C.B. Balaguer: 32
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 47
(134) Grup1 PMF-Ploms3 CN Reus Ploms
Premini Femení CEJ Hospitalet: 33
CB Lleida: 14
(135) Grup1 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
Paidos - ASFE EBSF: 47
Benjami Femeni Salle Reus: 14
(148) Grup2 PMF-Ploms1 CN Reus Ploms
C.E. Sant Nicolau Grana: 55
Premini Aura: 4
(174) Grup1 Escola-Salle5 (ext) La Salle
Prebenjami mixte Salle Reus
Prebenjamí TGN TGN Bàsquet
11:00
(6) Grup1 MMA-Salle4 (ext) La Salle
MMA UE Claret: 29
Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 43
(17) Grup2 MMA-Salle3 (ext) La Salle
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 79
CEB Girona Negre: 32
(54) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
CB Grup Barna: 60
Benjamí Masculí Salle Reus: 15
(66) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A: 14
C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta: 26
(98) Grup2 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 58
Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 8
(96) Grup2 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini Femení A CEJ Hospitalet: 30
NBF Castelló A: 32
(107) Grup1 MFB-Ploms4 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 61
Paidos - Sallent Taronja EBSF: 28
(106) Grup1 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 36
Basket Almeda: 26
(154) Grup2 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 52
Premini Aura: 16
(162) Grup1 Escola-Salle5 (ext) La Salle
Prebenjamí 1r Sant Josep
Prebenjamí Joan rebull
12:00
(7) Grup1 MMA-Salle3 (ext) La Salle
Mini A JAC Sants: 40
CB Grup Barna 1: 23
(44) Grup2 MMB-Salle4 (ext) La Salle
Escola Masmitjà: 52
Mini B CN Reus Ploms: 20
(55) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
Escola Peter Pan 2008: 25
EMB Godella: 38
(67) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Premini A JAC Sants: 29
Escola Joviat P.: 50
(125) Grup2 MFB-Ploms4 CN Reus Ploms
Mini Femení B CEJ Hospitalet: 52
C.B. Balaguer: 46
(153) Grup2 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 17
Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A: 60
(163) Grup1 Escola-Salle5 (ext) La Salle
STC Escuela Fem Stadium Casablanca: 41
Prebenjamí Ploms CN Reus Ploms: 5
13:00
(9) Grup1 MMA-Salle4 (ext) La Salle
MMA UE Claret: 37
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 45
(56) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
Escola Peter Pan 2008: 19
CB Castellar: 25
(68) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 11
STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 61
(136) Grup1 PMF-Ploms4 CN Reus Ploms
EMB Godella: 48
CB Lleida: 16
(152) Grup2 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
C.E. Sant Nicolau Grana: 50
NBF Castelló BJ: 32
15:00
(18) Grup2 MMA-Salle4 (ext) La Salle
Escola Joviat: 56
Mini A CB Morell: 74
(30) Grup1 MMB-Salle3 (ext) La Salle
Paidos - ASFE EBSF: 75
Mini B Manyanet AE Manyanet: 52
(70) Grup2 PMM-Salle2 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 10
Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A: 41
(69) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Escola Joviat P.: 43
C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta: 20
(88) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
MFA UE Claret: 37
Paidos - Sallent Verd EBSF: 40
(127) Grup2 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Mini Femení B CEJ Hospitalet: 40
B.C. Sant Joan Despí: 14
(126) Grup2 MFB-Ploms2 CN Reus Ploms
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 59
Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 15
(151) Grup2 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 33
STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 55
(150) Grup2 PMF-Ploms4 CN Reus Ploms
Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A: 53
Premini Aura: 2
16:00
(8) Grup1 MMA-Salle4 (ext) La Salle
Mini A JAC Sants: 48
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 24
(31) Grup1 MMB-Salle3 (ext) La Salle
Basket Alta Ribagorza: 63
CEB Girona Vermell: 59
(46) Grup2 MMB-Salle2 La Salle
Mini B JAC Sants: 13
Regina Carmeli A: 63
(45) Grup2 MMB-Salle1 La Salle
C.B. Balaguer: 33
Escola Masmitjà: 65
(99) Grup2 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini Femení A CEJ Hospitalet: 59
STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 9
(100) Grup2 MFA-Ploms2 CN Reus Ploms
NBF Castelló A: 65
Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 15
(108) Grup1 MFB-Ploms5 CN Reus Ploms
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 51
NBF Castelló B: 42
(139) Grup1 PMF-Ploms3 CN Reus Ploms
Premini Femení CEJ Hospitalet: 36
Benjami Femeni Salle Reus: 11
(137) Grup1 PMF-Ploms4 CN Reus Ploms
Paidos - ASFE EBSF: 54
CB Lleida: 37
(164) Grup1 Escola-Salle5 (ext) La Salle
Prebenjamí Alberich i Casas
Prebenjamí Joan rebull
17:00
(19) Grup2 MMA-Salle4 (ext) La Salle
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 103
Mini A CB Morell: 77
(32) Grup1 MMB-Salle3 (ext) La Salle
Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 47
EMB Godella B: 70
(57) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
CB Grup Barna: 55
Regina Carmeli: 4
(71) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Escola Joviat P.: 52
STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 32
(89) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 45
Mini A TGN TGN Bàsquet: 37
(109) Grup1 MFB-Ploms2 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 18
STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 56
(128) Grup2 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 26
Mini B TGN TGN Bàsquet: 23
(149) Grup2 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 25
NBF Castelló BJ: 68
(165) Grup1 Escola-Salle5 (ext) La Salle
Prebenjamí 1r Sant Josep
STC Escuela Fem Stadium Casablanca
18:00
(10) Grup1 MMA-Salle4 (ext) La Salle
CB Grup Barna 1: 49
Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 38
(20) Grup2 MMA-Salle3 (ext) La Salle
Club Delfos-C.B. Cornellà A: 65
CEB Girona Negre: 11
(47) Grup2 MMB-Ploms1 CN Reus Ploms
CB Grup Barna Vermell: 33
Mini B CN Reus Ploms: 50
(58) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
CB Castellar: 57
Benjamí Masculí Salle Reus: 8
(72) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Premini A JAC Sants: 35
C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta: 36
(110) Grup1 MFB-Ploms2 CN Reus Ploms
Basket Almeda: 32
NBF Castelló B: 31
(138) Grup1 PMF-Ploms3 CN Reus Ploms
Paidos - ASFE EBSF: 45
Premini CN Reus Ploms: 9
(166) Grup1 Escola-Salle5 (ext) La Salle
Prebenjamí 2n Sant Josep
Prebenjami mixte Salle Reus
19:00
(59) Grup1 PMM-Salle2 La Salle
CB Grup Barna: 32
EMB Godella: 45
(60) Grup1 PMM-Salle3 (ext) La Salle
Escola Peter Pan 2008: 60
Regina Carmeli: 11
(73) Grup2 PMM-Salle1 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 19
Premini A JAC Sants: 70
(74) Grup2 PMM-Salle4 (ext) La Salle
Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A: 47
STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 24
(90) Grup1 MFA-Ploms1 CN Reus Ploms
STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 34
Kubicat-C.B. Cornellà A: 53
(111) Grup1 MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 47
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 20
(140) Grup1 PMF-Ploms2 CN Reus Ploms
Premini Femení CEJ Hospitalet: 18
EMB Godella: 42
(155) Grup2 PMF-Ploms4 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 18
C.E. Sant Nicolau Grana: 69
(147) Grup2 PMF-Ploms5 CN Reus Ploms
STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 21
Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A: 47
 85 Partits
30/4/2018
10:00
(175) Grup1 Escola-Salle1 La Salle
Prebenjami mixte Salle Reus: 51
Prebenjamí Joan rebull: 2
(176) Grup1 Escola-Salle2 La Salle
STC Escuela Fem Stadium Casablanca
Prebenjamí Alberich i Casas
11:00
(168) Grup1 Escola-Salle1 La Salle
Prebenjamí Ploms CN Reus Ploms
Prebenjamí 2n Sant Josep: 50
(171) Grup1 Escola-Salle2 La Salle
Prebenjamí 1r Sant Josep: 8
Prebenjamí Alberich i Casas: 44
12:00
(169) Grup1 Escola-Salle1 La Salle
Prebenjamí Joan rebull
Prebenjamí 2n Sant Josep
(172) Grup1 Escola-Salle2 La Salle
STC Escuela Fem Stadium Casablanca
Prebenjami mixte Salle Reus
(173) Grup1 Escola-Salle4 (ext) La Salle
Prebenjamí Ploms CN Reus Ploms
Prebenjamí 1r Sant Josep
16:00
(34) Grup1 MMB-Ploms3 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 55
Mini B Manyanet AE Manyanet: 38
(33) Grup1 MMB-Ploms1 CN Reus Ploms
Paidos - ASFE EBSF: 47
EMB Godella B: 59
(48) Grup2 MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
Mini B JAC Sants: 54
Mini B CN Reus Ploms: 72
(49) Grup2 MMB-Ploms5 CN Reus Ploms
Regina Carmeli A: 73
C.B. Balaguer: 46
(75) Grup2 PMM-Ploms2 CN Reus Ploms
Premini A JAC Sants: 43
Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A: 42
(112) Grup1 MFB-Salle4 (ext) La Salle
Basket Alta Ribagorza: 13
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 36
(142) Grup1 PMF-Salle1 La Salle
Premini Femení CEJ Hospitalet: 52
Premini CN Reus Ploms: 2
(156) Grup2 PMF-Salle2 La Salle
STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 18
NBF Castelló BJ: 22
(157) Grup2 PMF-Salle3 (ext) La Salle
Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A: 32
C.E. Sant Nicolau Grana: 38
(201) Semifinal MMA-Alberich1 Alberich i Cases
Mini A JAC Sants: 33
Club Delfos-C.B. Cornellà A: 71
(210) Semifinal MFA-Alberich2 Alberich i Cases
Kubicat-C.B. Cornellà A: 53
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 20
17:00
(50) Grup2 MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
CB Grup Barna Vermell: 26
Escola Masmitjà: 50
(62) Grup1 PMM-Ploms5 CN Reus Ploms
CB Grup Barna: 51
Escola Peter Pan 2008: 45
(61) Grup1 PMM-Ploms3 CN Reus Ploms
Regina Carmeli: 2
CB Castellar: 52
(76) Grup2 PMM-Ploms1 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 4
C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta: 54
(77) Grup2 PMM-Ploms2 CN Reus Ploms
Escola Joviat P.: 72
Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A: 21
(113) Grup1 MFB-Salle1 La Salle
STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 60
Paidos - Sallent Taronja EBSF: 9
(129) Grup2 MFB-Salle3 (ext) La Salle
Mini Femení B CEJ Hospitalet: 50
Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 19
(143) Grup1 PMF-Salle4 (ext) La Salle
Paidos - ASFE EBSF: 20
EMB Godella: 53
(141) Grup1 PMF-Salle2 La Salle
CB Lleida: 70
Benjami Femeni Salle Reus: 18
(202) Semifinal MMA-Alberich1 Alberich i Cases
CB Grup Barna 1: 26
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 76
(211) Semifinal MFA-Alberich2 Alberich i Cases
STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 39
NBF Castelló A: 47
18:00
(35) Grup1 MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 32
CEB Girona Vermell: 72
(63) Grup1 PMM-Ploms4 CN Reus Ploms
EMB Godella: 54
Regina Carmeli: 3
(78) Grup2 PMM-Ploms1 CN Reus Ploms
Premini A JAC Sants: 45
STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 53
(120) Grup2 MFB-Ploms5 CN Reus Ploms
C.B. Balaguer: 65
B.C. Sant Joan Despí: 25
(130) Grup2 MFB-Salle4 (ext) La Salle
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 71
Mini B TGN TGN Bàsquet: 33
(144) Grup1 PMF-Salle2 La Salle
Premini Femení CEJ Hospitalet: 36
Paidos - ASFE EBSF: 38
(159) Grup2 PMF-Salle3 (ext) La Salle
STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 26
C.E. Sant Nicolau Grana: 35
(158) Grup2 PMF-Salle1 La Salle
Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A: 40
NBF Castelló BJ: 27
(203) Semifinal MMA-Alberich1 Alberich i Cases
Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 40
Escola Joviat: 69
(212) Semifinal MFA-Alberich2 Alberich i Cases
Mini A TGN TGN Bàsquet: 61
Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 30
19:00
(65) Grup1 PMM-Ploms4 CN Reus Ploms
CB Grup Barna: 61
CB Castellar: 29
(64) Grup1 PMM-Ploms5 CN Reus Ploms
Escola Peter Pan 2008: 68
Benjamí Masculí Salle Reus: 28
(79) Grup2 PMM-Ploms1 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 12
Escola Joviat P.: 63
(80) Grup2 PMM-Ploms2 CN Reus Ploms
STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 40
C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta: 47
(114) Grup1 MFB-Salle1 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 12
NBF Castelló B: 48
(115) Grup1 MFB-Salle4 (ext) La Salle
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 60
Paidos - Sallent Taronja EBSF: 10
(145) Grup1 PMF-Salle3 (ext) La Salle
CB Lleida: 53
Premini CN Reus Ploms: 3
(160) Grup2 PMF-Salle2 La Salle
Basket Alta Ribagorza: 27
Premini Aura: 23
(204) Semifinal MMA-Alberich1 Alberich i Cases
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 40
Mini A CB Morell: 65
(213) Semifinal MFA-Alberich2 Alberich i Cases
Paidos - Sallent Verd EBSF: 43
Mini Femení A CEJ Hospitalet: 45
 49 Partits
1/5/2018
08:30
(206) 3r-4t MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini A JAC Sants: 41
CB Grup Barna 1: 42
(215) 3r-4t MFA-Salle4 (ext) La Salle
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 25
STC Alevin A Fem Stadium Casablanca: 37
(219) 3r-4t MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
EMB Godella B: 40
Regina Carmeli A: 56
(222) 7e-8e MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
CEB Girona Vermell: 44
Mini B CN Reus Ploms: 40
(225) 3r-4t MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Basket Almeda: 36
Mini Femení B CEJ Hospitalet: 37
(228) 7e-8e MFB-Ploms5 CN Reus Ploms
NBF Castelló B: 53
B.C. Sant Joan Despí: 39
(234) 7e-8e PMM-Alberich2 Alberich i Cases
Escola Peter Pan 2008: 65
Premini A JAC Sants: 56
(237) Final PMF-CiutatReus1 Ciutat de Reus
EMB Godella: 49
C.E. Sant Nicolau Grana: 54
(240) 7e-8e PMF-CiutatReus2 Ciutat de Reus
CB Lleida: 28
STC Benjamin Fem Stadium Casablanca: 32
(231) PMM-Alberich1 Alberich i Cases
EMB Godella: 40
Escola Joviat P.: 30
09:00
(205) 9e-10e MMA-Salle3 (ext) La Salle
MMA UE Claret: 13
CEB Girona Negre: 63
(218) Final MFA-Salle Sencera La Salle
Kubicat-C.B. Cornellà A: 67
NBF Castelló A: 43
09:30
(207) 5e-6e MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
Escola Joviat: 52
Mini A CB Morell: 48
(216) 5e-6e MFA-Salle4 (ext) La Salle
Mini A TGN TGN Bàsquet: 47
Mini Femení A CEJ Hospitalet: 48
(220) Final MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 33
Escola Masmitjà: 69
(223) 9e-10e MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
Mini B Manyanet AE Manyanet: 50
CB Grup Barna Vermell: 48
(226) Final MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
STC Alevin C Fem Stadium Casablanca: 45
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 30
(229) 9e-10e MFB-Ploms5 CN Reus Ploms
Basket Alta Ribagorza: 49
Aleví Fem. 5è Aura Salle Reus: 23
(232) 3r-4t PMM-Alberich1 Alberich i Cases
CB Grup Barna: 42
C.E. Sant Nicolau Neteges Creu Alta: 35
(235) 9e-10e PMM-Alberich2 Alberich i Cases
STC Benjamin Masc Stadium Casablanca: 63
Benjamí Masculí Salle Reus: 16
(238) 3r-4t PMF-CiutatReus1 Ciutat de Reus
Paidos - ASFE EBSF: 32
Palacios&Escolano-C.B. Cornellà A: 27
(241) 9e-10e PMF-CiutatReus2 Ciutat de Reus
Benjami Femeni Salle Reus: 6
Basket Alta Ribagorza: 35
10:15
(209) Final MMA-Salle Sencera La Salle
Club Delfos-C.B. Cornellà A: 53
Mini A Joventut Club Joventut Badalona: 74
(214) 9e-10e MFA-Salle3 (ext) La Salle
MFA UE Claret: 55
STC Alevin Fem B Stadium Casablanca: 4
10:30
(208) 7e-8e MMA-Ploms1 CN Reus Ploms
Mini A Claret Valls AE Claret Valls: 32
Ziga Zaga-C.B. Cornellà B: 54
(217) 7e-8e MFA-Salle4 (ext) La Salle
Aleví 6e Salle-Aura Salle Reus: 27
Paidos - Sallent Verd EBSF: 41
(221) 5e-6e MMB-Ploms2 CN Reus Ploms
Paidos - ASFE EBSF: 48
C.B. Balaguer: 57
(224) 11e-12e MMB-Ploms4 CN Reus Ploms
Mini Blanc Lluïsos Lluïsos de Gràcia: 50
Mini B JAC Sants: 53
(227) 5e-6e MFB-Ploms3 CN Reus Ploms
Femení Maresme Femení Maresme Bàsquet Club: 27
C.B. Balaguer: 26
(230) 11e-12e MFB-Ploms5 CN Reus Ploms
Paidos - Sallent Taronja EBSF: 20
Mini B TGN TGN Bàsquet: 45
(233) 5e-6e PMM-Alberich1 Alberich i Cases
CB Castellar: 43
Mercat Sant Ildefons-C.B. Cornellà A: 36
(236) 11e-12e PMM-Alberich2 Alberich i Cases
Regina Carmeli: 44
Basket Alta Ribagorza: 21
(239) 5e-6e PMF-CiutatReus1 Ciutat de Reus
Premini Femení CEJ Hospitalet: 19
NBF Castelló BJ: 34
(242) 11e-12e PMF-CiutatReus2 Ciutat de Reus
Premini CN Reus Ploms: 3
Premini Aura: 53
 34 Partits
Documents:
Competició en català Competición en español
Competició català Competición español
CB Salle Reus -